Під час транспортування помідорів з фермерського госродарства до магазину втрачається 4% їх

загальної маси. Скільки кілограмів помідорів потрібно зібрати, якщо чотири магазини замовили по 384 кг кожний?

Ответы на вопрос

Отвечает Винниченко Ульяна.

Розв'язання:

Нехай для чотирьох магазинів треба зібрати х кг помідорів, тоді під час транспортування втратиться 0,04х кг, а до магазинів потрапить (x-0,04x) кг помідорів. Оскільки чотири магазини замовляли по 384 кг помідорів, то можна скласти рівняння:

Нехай для чотирьох магазинів треба зібрати х кг помідорів, тоді під час транспортування втратиться 0,04х кг, а до магазинів потрапить (x-0,04x) кг помідорів. Оскільки чотири магазини замовляли по 384 кг помідорів, то можна скласти рівняння:x + 0 ,04x=4^ * 384

Нехай для чотирьох магазинів треба зібрати х кг помідорів, тоді під час транспортування втратиться 0,04х кг, а до магазинів потрапить (x-0,04x) кг помідорів. Оскільки чотири магазини замовляли по 384 кг помідорів, то можна скласти рівняння:x + 0 ,04x=4^ * 3840, 96x = 1536

Нехай для чотирьох магазинів треба зібрати х кг помідорів, тоді під час транспортування втратиться 0,04х кг, а до магазинів потрапить (x-0,04x) кг помідорів. Оскільки чотири магазини замовляли по 384 кг помідорів, то можна скласти рівняння:x + 0 ,04x=4^ * 3840, 96x = 1536x = 1536/0, 96

Нехай для чотирьох магазинів треба зібрати х кг помідорів, тоді під час транспортування втратиться 0,04х кг, а до магазинів потрапить (x-0,04x) кг помідорів. Оскільки чотири магазини замовляли по 384 кг помідорів, то можна скласти рівняння:x + 0 ,04x=4^ * 3840, 96x = 1536x = 1536/0, 96x = 1600

Нехай для чотирьох магазинів треба зібрати х кг помідорів, тоді під час транспортування втратиться 0,04х кг, а до магазинів потрапить (x-0,04x) кг помідорів. Оскільки чотири магазини замовляли по 384 кг помідорів, то можна скласти рівняння:x + 0 ,04x=4^ * 3840, 96x = 1536x = 1536/0, 96x = 1600Отже, треба зібрати 1600 кг помідорів, щоб поставити до чотирьох магазинів по 384 кг.

Відповідь: 1600 кг.