Два пішоходи йдуть зі швидкостями 5,4 км/год і 3,6 км/год. Зараз відстань між ними дорівнює 50 м.

Якою вона стане через t с, якщо вони рухаються: 1) назустріч один одному; 3) навздогін; Поможіть будь ласка, даю 100 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Шагас Артем.

Відповідь:

1. Якщо пішоходи йдуть назустріч один одному, то відстань між ними зменшується зі швидкістю, яка дорівнює сумі їхніх швидкостей. Тому відстань між ними буде зменшуватись зі швидкістю 5,4 км/год + 3,6 км/год = 9 км/год, або 9/3600 км/сек = 0,0025 км/сек.Формула для відстані між пішоходами залежить від того, в якій точці вони зустрінуться. Якщо швидший пішоход знаходиться попереду, то він встигне пройти відстань, яка дорівнює (50 м / 2) = 25 м, за час t. Тоді відстань між пішоходами буде дорівнювати:

(50 м / 2) - (0,0025 км/сек * t с) + (5,4 км/год * t год) = 25 м - (2,5 * 10^-6 км/с * t с) + (1,5 м/с * t с) = 25 + (1,5 м/с - 2,5 * 10^-6 км/с) * t сЯкщо повільніший пішохід знаходиться попереду, то він встигне пройти відстань, яка дорівнює (50 м / 2) = 25 м, за час t. Тоді відстань між пішоходами буде дорівнювати:

(50 м / 2) + (0,0025 км/сек * t с) + (3,6 км/год * t год) = 25 м + (2,5 * 10^-6 км/с * t с) + (1 м/с * t с) = 25 + (1 м/с + 2,5 * 10^-6 км/с) * t с

2. Якщо пішоходи йдуть навздогін, то відстань між ними буде зменшуватись зі швидкістю, яка дорівнює різниці їхніх швидкостей. Тому відстань між ними буде зменшуватись зі швидкістю 5,4 км/год - 3,6 км/год = 1,8 км/год, або 1,8/3600 км/сек = 0,0005 км/сек.Відстань між пішоходами залежить від часу t, який пройде з моменту початку руху. Якщо вони рухаються в одному напрямку і один пішохід знаходиться перед іншим, то відстань між ними буде зменшуватись зі швидкістю 1,8 км/год, або 0,0005 км/сек. Тоді відстань між ними буде дорівнювати:50 м - (0,0005 км/сек * t с) = 50 - 0,5 * 10^-3 * tЯкщо пішоходи рухаються в одному напрямку і йдуть поруч один з одним, то відстань між ними буде залишатись сталою і дорівнюватиме 50 м.

Покрокове пояснення:

Отвечает Кузнецов Данил.

Ответ:на ззустріч |50-5t/2|

Якщо перший другого наздожинає то 50+t/2

Якщо другий першого то |50-t/2|

Пошаговое объяснение: порахуэмо швидкість тоді 5400/(60*60)=54/36=3/2(м с)

3600/(60*60)=1(м с)

Значить через t секунд відстань у а буде |50-5t/2| а якщо перший другого то буде 50+t/2 якщо другий першого то |50-t/2|