Завдання № 5. Розв'яжіть задачу: (3б) Є три сувої тканини. У першому сувої - 34,2 м, у другому на

0,8 м бiльше, а в третьому 0,6 того, що в перших двох сувоях разом. Скільки метрiв тканини в трьох сувоях? ПЭПЭПЖПЖПЖЖППЖПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Биркун Иван.

Відповідь:

1) 34,2 + 0,8 = 35 (м) – у другому сувої;

2) 34,2 + 35 = 69,2 (м) – у двох перших сувоях;

3) 69,2 • 0,6 = 41,52 (м) – у третьому сувої.

Відповідь: 41,52 м.

Покрокове пояснення:

Отвечает Митапов Баян.

Відповідь: 110,72

Покрокове пояснення:

Розв'язання завдання додаю.