3 двох міст одночасно назустріч один одному вируши мотоцикліст і i велосипедист. Швидкість

мотоциклі дорівнює 76 км/год, а велосипедиста - 23 км/год. Знайд відстань між містами, якщо вони зустрілися через 4 після початку руху. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Муратбаев Мади.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 76+23=99(км/ч) скорость сближения велосипедиста и мотоциклиста

2) 99*4=396(км) расстояние между городами