Крок людини дорівнює 0,8 м. Вкажи, скільки кроків треба зробити, щоб пройти відстань у 104 км


Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыкова Александра.

Ответ:

Треба зробити 130000 кроків

Пошаговое объяснение:

104 км = 104 × 1000 м = 104000 м

104000 м ÷ 0,8 м = 130000 кроків