Розв'яжи задачу. В IT-марафоні "Ми - майбутнє країни" взяли участь 110 школярів. 70% від

кількості учатників відвідали заняття з професіями IT-викладачем, і це складає {11/15 ДРІБ} від тих, які відвідали заняття з досвідчиною дизарнейкою. Скільки школярів відвідали заняття з професійними IT-викладачами, а скільки з досвідчиною дизайнеркою.

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алина.

Щоб відповісти на це запитання, треба обчислити кількість школярів, які відвідали заняття з професіями IT-викладачем та з досвідчиною дизайнеркою.

За умовою, 70% учасників відвідали заняття з професіями IT-викладачем, що складає {11/15 ДРІБ} від кількості учасників, які відвідали заняття з досвідчиною дизайнеркою.

Отже, ми можемо скласти рівняння:

0.7 * 110 = (11/15) * x

Де x - кількість школярів, які відвідали заняття з досвідчиною дизайнеркою.

Тепер знайдемо значення x:

0.7 * 110 = (11/15) * x

77 = (11/15) * x

77 * 15 = 11 * x

1155 = 11x

x = 1155 / 11

x ≈ 105

Таким чином, 105 школярів відвідали заняття з досвідчиною дизайнеркою, а 110 - 105 = 5 школярів відвідали заняття з професіями IT-викладачем.