3. Познач на координатній площині точки А (-3; 6), В (-2; -5), С (2; 1), D (2; 4). Проведи відрізки

АС і BD та знайди координати точки перетину цих відрізків. 4. Розв'яжи задачу. В ІТ-марафоні "Ми - майбутнє країни" взяли участь 110 школярів. 70% від кількості учасників відвідали заняття з професійними ІТ-викладачами, і це складає 11/15 (одинадцять п'ятнадцятих) від тих, які відвідали заняття з досвідченою дизайнеркою. Скільки школярів відвідали заняття з професійними ІТ-викладачами, а скільки з досвідченою дизайнеркою? 5. Знайди корені рівняння або покажи, що їх немає. 40 ∙ |x - 2| = 46

Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Ответ:

3: 1;2

Пошаговое объяснение:

4 : 1) 110 * 0,7 = 77 ( учн. ) - відвідували заняття з професійними IT-викладачами;

2) 77 : 11/15 = 77/1 * 15/11 = 7/1 * 15/1 = 105 ( учн. ) - відвідували заняття з досвідченою дезайнеркою;

3) ( якщо потрібно скільки відвідували тільки одного викладача): (105 + 77) - 110 = 182 - 110 = 72 ( учн. ) - відвідують заняття з професійними IТ-викладачами і досвідченою дезайнеркою

4) 77 - 72 = 5 ( учн. ) - відвідують заняття тільки з професійними  IТ-викладачами

5) 105 - 72 = 33 ( учн.) -відвідували заняття тільки з досвідченою дезайнеркою;

завдання 5 не знаю (