Допоможіть !!!!!:велосипедист за першу годину проїхав 16 км, а за другу -18 км , а за наступні 1,5

год- 29 км. Знайдіть середню швидкість велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Сизиков Сергей.

Ответ:

Середня швидкість велосипедиста 5км/год

Отвечает Жданова Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

t 1 = 1 час S = 16 км

t2 = 1 час S = 18 км

t3 = 1.5 часа = 29 км

Средняя скорость = 16+18+29/ 1+1+1,5 = 63/3,5 = 18 км/час