Купили 5,6кг груш по 29,4 грн за кілограм та 2,4 кг слив по 35 грн за кілограм. Яку решту

отримаютьз купюри у 500 грн? На яку мінімальну суму гривень треба зменшити покупку, щоб вистачило заплатити за все купюрою у 200 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

Ответ:

Життя в минулому і сьогодні значно відрізняється. В минулому люди жили без технологій, займалися важкою фізичною працею, не мали доступу до інформації з усього світу. Сьогодні ж люди можуть з легкістю зв'язатися з ким завгодно у світі, працювати за допомогою комп'ютера, отримувати новини з усього світу в режимі реального часу.

Розрахунок решти:

Сума за груші: 5,6 * 29,4 = 164,64 грн

Сума за сливи: 2,4 * 35 = 84 грн

Загальна сума: 164,64 + 84 = 248,64 грн

Решта з 500 грн: 500 - 248,64 = 251,36 грн

Щоб зменшити покупку до 200 грн, треба відрахувати:

200 - 84 = 116 грн

116 / 29,4 = 3,95 кг (округлюємо до 3,9 кг)

Отже, треба зменшити покупку на 2,1 кг груш або на 0,9 кг слив, щоб вистачило заплатити купюрою у 200 грн.

Пошаговое объяснение:

гарного дня!)