Дріб у відповіді не склрочуй! 39 1/15 - 17 3/4 Срочно дам 30 бадов!


Ответы на вопрос

Отвечает Скляр Никита.

Щоб відняти дроби, необхідно мати спільний знаменник. У цьому випадку спільним знаменником буде 60. Переведемо дроби до спільного знаменника:

39 1/15 = 39 + 1/15 = 39 + 4/60 = 39 + 4/60 = 39 4/60

17 3/4 = 17 + 3/4 = 17 + 45/60 = 17 + 45/60 = 17 45/60

Тепер віднімемо ці дроби:

39 4/60 - 17 45/60 = (39 - 17) + (4/60 - 45/60) = 22 + (-41/60) = 22 - 41/60

Отже, відповідь буде 22 - 41/60.