При якому значенні х нерівність 7200: х < 720 буде істинною? А) х = 100; Б) х = 1000; В) х = 10;

Г) інша відповідь. 4. Задача. Дмитро проїхав на велосипеді 16 км, що становить 2/4 усього шляху. Чому дорівнює довжина усього шляху, що проїхав Дмитро? 6. Розв'язати рівняння: ( показуємо всі обчислення) 12,5:х=0,625 х: 5,69=0,12 плиз ​

Ответы на вопрос

Отвечает Любчак Ася.

                                                   1 Завдання

А

                                                     Задача

16:2*4=32(км) - довжина усього шляху

                                                    Рівняння

12,5:x=0,625                                                               x:5,69=0,12

x=12,5:0,625(125000:625)                                       x=5,69*0,12

x= 200                                                                          x= 0,6828 (Не знаю чи                  

                                                                                      правильне)