брусок що має форму прямокутного паралелепіпеда треба пофарбувати виміри бруска дорівнює 25 см 14

см і 10 см Скільки потрібно фарби якщо на 1 квадратний дециметр поверхні витрачається 4 Г фарби

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Вика.

Для пофарбування поверхні бруска потрібно обчислити його загальну площу і помножити її на кількість фарби, що витрачається на 1 квадратний дециметр поверхні.

Загальна площа бруска може бути обчислена за формулою:

Площа = 2 * (довжина * ширина + довжина * висота + ширина * висота)

Підставимо дані в формулу:

Площа = 2 * (25 см * 14 см + 25 см * 10 см + 14 см * 10 см)

Проведемо обчислення та переведемо одиниці вимірювання від сантиметрів до дециметрів:

Площа = 2 * (0.25 дм * 0.14 дм + 0.25 дм * 0.10 дм + 0.14 дм * 0.10 дм)

Площа = 2 * (0.035 дм^2 + 0.025 дм^2 + 0.014 дм^2)

Площа = 2 * 0.074 дм^2

Площа = 0.148 дм^2

Тепер можна визначити кількість фарби, яка потрібна, множачи площу на кількість фарби, що витрачається на 1 квадратний дециметр поверхні:

Кількість фарби = 0.148 дм^2 * 4 Г/дм^2

Кількість фарби = 0.592 Г

Тому для пофарбування бруска потрібно близько 0.592 грамів фарби.