Виміри бруска, що має форму прямокутного паралелепіпеда, становлять 70 см, 50 см і 40 см. Цей

брусок потрібно пофарбувати. Скільки знадобиться фарби, якщо на 1 дм2 поверхні витрачається 2,9 г фарби? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКАА

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

481,4 г

Пошаговое объяснение:

1 дм = 10 см

70см = 70 : 10 = 7 дм

50см = 50 : 10 = 5 дм

40см = 40 : 10 = 4 дм

1) 2 * (7*5 + 5*4 + 7*4) = 2 * (35 + 20 + 28) = 2 * 83 = 166 (дм²) - площадь бруска

2) 2,9 * 166 = 481,4 (г) - краски потребуется чтобы покрасить брусок