Із 140 працівників підприємства 105 мають вищу освіту. Який відсоток працівників має вищу освіту?


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Михаил.

Ответ:

75%

Пошаговое объяснение:

Можно 140 поділити на 2 взнаєм скільки людей займає 50%

і можна ще раз розділити на 2 буде вже скільки людей припадає на 25%

140/2=70

70/2=35

Якщо їх додати вийде 105

70+35=105, тобто 75%

Звісно не по формулам але легче