1. (2 бали) Розв'яжіть рiвняння: 82 - ( 22,4 + X ) = 0,36​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Х = 59,24

Пошаговое объяснение:

82 - ( 22,4 + X ) = 0,36​

82 - 22,4 - Х = 0,36

59,6 - Х = 0,36

- Х = 0,36 - 59,6

- Х = -59,24

Х = 59,24