60т руди містить 42т заліза. скільки потрібно взяти руди, щоб отримати 70т заліза​


Ответы на вопрос

Отвечает Аюшеева Раиса.

Ответ:

100 т

Пошаговое объяснение:

Руда Залізо

↓ 60т 42т ↓

↓ х т 70т ↓

60/х = 42/70

х = 60×70÷42

х = 100(т) - руди потрібно взяти.