Терміново, контрольна робота допоможіть будьласка Множення і ділення десяткових дробів 2.

Обчислити ( виконання дій записати обов’язково у стовпчик) 1) 6,58 ∙ 3,9; 2) 76,2 : 6; 3) 8 : 25; 4) 9,18 : 2,7; 3. Знайти значення виразу: 70 – (29,58 : 8,7 + 6,5) ∙ 4,3;

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Софья.

Ответ:

1 . 6,58

x 3,9

------

52440

+26220

------

25,662

2. 76,2

: 6

-----

12,7

3. 8 : 25 = 0,32

4. 9,18

: 2,7

-----

3,4

вираз: 70 – (29,58 : 8,7 + 6,5) ∙ 4,3;

Спочатку виконаємо дії у дужках:29,58 : 8,7 + 6,5 = 3,39655172414 + 6,5 = 9,89655172414

Тепер підставимо отримане значення у вираз та виконаємо дію множення:70 - 9,89655172414 * 4,3 = 70 - 42,5275862069 = 27,4724137931

Отже, значення виразу дорівнює 27,4724137931.