Спростіть вираз - 9×(0,3x - 8) +4×(1,8х - 2), та обчисліт - його значення, якщо х=-0,21.

Пажалуста помогите дам 40 балов. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Захар.

Пошаговое объяснение:

-9(0,3х - 8) + 4(1,8х - 2) =

-2,7х + 72 + 7,2х - 8 = 4,5х + 64

х = -0,21

4,5х + 64 = 4,5 * (-0,21) + 64 = -0,945 + 64 = 63,055