Ламана складається з трьох ланок довжина однієї ланки 4/10м другої на 1/10м менше ніж першої а

третьої на 2/10м більше ніж першої яка довжина ламаної срочно нада​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти загальну довжину ламаної, потрібно додати довжини всіх трьох ланок разом.

Довжина першої ланки: 4/10 м

Довжина другої ланки: 4/10 м - 1/10 м = 3/10 м

Довжина третьої ланки: 4/10 м + 2/10 м = 6/10 м

Отже, загальна довжина ламаної буде:

4/10 м + 3/10 м + 6/10 м = 13/10 м = 1 3/10 м.

Отже, довжина ламаної складає 1 3/10 метрів.

Отвечает Жакевич Алина.

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб знайти загальну довжину ламаної, потрібно додати довжини всіх трьох ланок.

Довжина першої ланки: 4/10 м

Довжина другої ланки: 4/10 - 1/10 = 3/10 м

Довжина третьої ланки: 4/10 + 2/10 = 6/10 м

Загальна довжина ламаної: 4/10 + 3/10 + 6/10 = 13/10 м = 1 3/10 м.

Отже, довжина ламаної становить 1 3/10 м.