З пункту А в пункт В один турист вийшов пішки, а другий турист виїхав на велосипеді. У той самий

час із пункту В у пункт А виїхав мотоцикліст, який зустрівся з велосипедистом через 2 годин(и), а з пішоходом через 3 годин(и) після свого виїзду з В. Знайди відстань від А до В, якщо швидкість пішохода - 3 км/год, а швидкість велосипедиста-14 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Повенская Анна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

х - швидкість мото. (14+х)*2 =(3+х)*3; 28+2х= 9+3х; х=19км/год- шв.мото

2) (19+3)*3=22*3=66км - відстань між А і В