Чому дорівнює сума довжин усіх ребер куба, якщо його об’єм дорівнює 27 м3?


Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Рома.

Довжина ребра куба може бути знайдена за формулою:

a = V^(1/3)

де V - об'єм куба, а a - довжина його ребра.

Отже, для куба з об'ємом 27 м³:

a = 27^(1/3) м ≈ 3 м

Тепер, щоб знайти суму довжин усіх його ребер, ми можемо використати формулу:

S = 12a

де S - сума довжин усіх ребер куба, а a - довжина його ребра.

Підставляючи значення a, ми отримаємо:

S = 12 × 3 м = 36 м

Отже, сума довжин усіх ребер куба дорівнює 36 м.