Запиши мішане число у вигляді десяткового дробу та виконай ділення 2⅖:0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Відповідь:

6

Покрокове пояснення:

2 2/5÷0,4=2 4/10÷0,4=2,4÷0,4=6