Ціна ляльки 60 грн а гумового м'яча 12 грн машинка коштує 1/3 від вартості ляльки та м'яча яка

вартість трьох іграшок допоможіть будь-ласка з розв'язанням задачі дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Киловатый Григорий.

Ответ:

96грн

Пошаговое объяснение:

ціна машинки: (60 + 12) * 1/3 = 24(грн)

вартість всіх іграшок: 24 + 72 = 96(грн)