1073. Розвʼяжіть рівняння: 1) 8 (x - 1,4) = 0,56; 2) (4,6 - x) • 19 = 4,18; 3) (х - 7,3) • 3,2 =

12,16; 4) (51,32 + x) • 0,12 = 72; 1077. Із своїх домівок назустріч один одному одно-часно вирушили Братець Їжак і Братець Кролик і зустрілися через 12 хв після початку руху. 3 якою швидкістю рухався Братець Їжак, якщо відстань між домівками дорівнює 136,8 м, а Братець Кролик рухався зі швидкістю 9,6 м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Василь.

Пошаговое объяснение:

1)8 (x - 1,4) = 0,56

х-1,4=0,07

х=0,07+1,4

х=1,47

2) (4,6 - x) • 19 = 4,18

87,4-19х=4,18

-19х=4,18-87,4

-19х=-83,22

х=4,38

3) (х - 7,3) • 3,2 = 12,16;

3,2х-23,36=12,16

3,2х=12,16+23,36

3,2х=35,52

х=11,1

4) (51,32 + x) • 0,12 = 72;

6,1584+0,12х=72

0,12х=72-6,1584

0,12х=65,8416

х=548,68

задачу не знаю,сори