Із своїх домівок назустріч один одному одночасно вирушили Братець Їжак і Братець Кролик і

зустрілися через 12 хв післяпочатку руху. З якою швидкістю рухався Братець Їжак, якщовідстань між домівками дорівнює 136,8 м, а Братець Кроликрухався зі швидкістю 9,6 м/хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 * 9,6 = 115,2 (м) - прошёл Кролик

2) 136,8 - 115,2 = 21,6 (м) - прошёл Ёжик

3) 21,6 : 12 = 1,8 (м/м) - скорость ёжика