- 2 У магазині футболки продають по 200 грн, а шорти - по 320 грн. У магазині діє акцiя: знижка 18

% на кожну футболку, якщо купуєш їх не менше двох. Мама купила 2 футболки 1 1 шорти. Скільки коштуватиме така пokynka?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Андрей.
Згідно з умовами акції, якщо купують не
менше двох футболок, за кожну знижка складатиме 18%. Отже, знижка на одну
футболку дорівнюватиме 0.18 * 200 = 36
грн.

Отже, вартість однієї футболки з
урахуванням знижки становитиме 200 - 36
= 164 грн.

Мама купила 2 футболки, тому знижка
застосуватиметься на обидві футболки.
Вартість двох футболок складе 2 * 164 = 328 грн.

Вартість шортів - 320 грн.

Отже, загальна вартість покупки
складатиме 328 + 320 = 648 грн.

Таким чином, вартість цієї покупки
складатиме 648 грн.
Отвечает Горохова Варвара.

Ответ:

3848 грн ..............