Знайдіть число, якщо його 1/3 дорівнює 5/6 а) 4/5 б) 2 1/2 в) 2/5 г) 1 2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Ответ:

б) 2½

Пошаговое объяснение:

1) 5/6 : 1/3 = 5/6•3/1 = 15/6 = 2 3/6 = 2½

Отвечает Ильясов Арман.
5/6:1:3= 5/6•3/1
6 і 3 скорочується і виходить 5/2•1/1=5/2=2 1/2