Сума чисельника і знаменника дробу дорівнює 17. Чисельник менше знаменника на 5. Знайти цей дріб.​


Ответы на вопрос

Отвечает Четвертакова Людмила.

x-числитель
y-знаменатель

x+y=17
y-x=5

x=17-y
x=y-5
17-y=y-5
22=2y
y=11
x=17-y
x=17-11
x=6

Ответ:

числитель = 6, а знаменатель = 11