1. На скільки число 14 бiльше за число 2,72? A. 12,28 Б. 11,28 B. 11,38 2. Округли: 1) 6,723 до

десятих; 2) 7,896 до сотих; 3) 515,7 до десятків. 3. Розв'яжи рівняння (x - 5,37) + 4,23 = 9,2. г. 12,38 4. Як зміниться сума двох чисел, якщо один з доданків збільшити на 9,1, а другий зменшити на 5,2? бистро треба!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бырка Елена.

Пошаговое объяснение:

1.Б

2.1)672,3

2)78,96

3)51,57

3.(х-5,37)+4,23=9,2

х-5,37=9,2-4,23

х-5,37=4,97

х=4,97+5,37

х=10,37

4. на 3,9