5. Спростіть вираз -0,6а - 35b і знайдіть його значення, якщо a=-1 3/14, b=-1 5/51:​


Ответы на вопрос

Отвечает Соснина Софья.

Ответ:

-0,6×(-13/14)-35×(-15/51)=0,56+1,029=1,589