194. Спростіть вираз і підкресліть його коефіцієнт: 1)-2,3×4с= 2)-0,9b×(-0,6)= 3)-5а×3,6b=

4)-8х×(-0,5у)×0,6m= 5)-8/21z×(-m)×7/24= 6)2 2/7m×(-21/64n)= Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Овчарова Алеся.

Ответ:

1)-2,3×4c=-9,2c

2)-0,9b×(-0,6)=0,54b

3)-5a×3,6b=-18ab

4)-8x×(-0,5y)×0,6m=2,4xym

5)-8/21z×(-m)×7/24=9zm

6)2 2/7m×(-21/64n)=-3/4mn=-0,75mn