2. Розв'яжи задачу. Швидкість руху моторної яхти за течією ріки 20 (цілих) 1/2 км/год , а проти

течії - 16(цілих) 1/2 км/год. Обчисли: а) швидкість течії ріки; б) власна швидкість яхти; в) шлях яхти за 2 год за течією ріки; г) шлях яхти за 3 год цією рікою; д) шлях яхти за 2 год озером .Срочноо!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коротенко Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай х км/год – власна швидкість моторної яхти, у км/год - швидкість течії річки. Тоді, (х+у) = 20,5 км/год – швидкість яхти за течією річки, (х-у)= 16,5 км/год - швидкість яхти проти течії

маємо рівняння:

х + у + х-у = 20,5 + 16,5
2х = 37
х = 37/2
х = 18,5 (км/год) – власна швидкість яхти (б)

х + у = 20,5
18,5 + у = 20,5
у = 20,5 – 18,5
у = 2 (км/год) - швидкість течії річки (а)

в) 20,5 * 2 = 41 (км) – шлях яхти за 2 години за течією річки

г) 20,5 * 3 = 61,5 (км) – шлях яхти за 3 години за течією річки

д) 18,5 * 2 = 37 (км) – шлях яхти за 2 години по озеру