Допоможіть пж -3,2+(2,5-х)=-2,7


Ответы на вопрос

Отвечает Щедрина-Киселева Полина.

х=0,2

х буде дорівнювати 0,2 тому що :

-3,2+(2,5-х)=-2,7

2,5х = -2.7+3.2

2,5х=0,5

х= 0,5÷2,5=0,2