Розв'язання рівняння 6 3/19-(х-6/19)= 2 7/19


Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Вика.

Ответ:

Почнемо зі спрощення лівої частини рівняння:

6 3/19 - (х - 6/19) = (6 × 19 + 3) / 19 - (19х - 6) / 19 = (114 + 3 - 19х + 6) / 19 = (123 - 19х) / 19

Далі, зведемо праву частину до знаменника 19:

2 7/19 = (2 × 19 + 7) / 19 = 45 / 19

Тепер можемо записати рівняння у вигляді:

(123 - 19х) / 19 = 45 / 19

Множачуючи обидві частини на 19, отримаємо:

123 - 19х = 45

Віднімаємо 123 від обох частин рівняння:

-19х = -78

Ділимо обидві частини на -19:

x = 78/19

Таким чином, розв'язком рівняння є x = 78/19.

Пошаговое объяснение: