спростити ліву частину рівняння та розв'язати рівняння (записати повне розв'язання) 4,2-(x-5, 8) =

-15 помогите пожалуйста очень срочно даю 20 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Айбын.
4,2-(x-5,8)=-15
4,2-x+5,8=-15
(4,2+5,8)-x=-15
10-x=-15
x=25
….