2 8\17+[x-8/17]=7 2/17 пожалуйста помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Горбушина Елизавета.

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку віднімемо від обох його частин числову частину 2, залишивши лише дробову:

8/17 + (x - 8/17) = 7 2/17 - 2

Тепер спростимо праву частину:

7 2/17 - 2 = 7 + 2/17 - 2 = 5 2/17

Підставимо це значення назад до нашого рівняння:

8/17 + (x - 8/17) = 5 2/17

Тепер віднімемо 8/17 від обох його частин:

(x - 8/17) = 5 2/17 - 8/17

Тепер спростимо праву частину:

5 2/17 - 8/17 = 5 + 2/17 - 8/17 = 4 11/17

Підставимо це значення назад до нашого рівняння:

x - 8/17 = 4 11/17

Тепер додамо 8/17 до обох його частин:

x = 4 11/17 + 8/17

Тепер спростимо праву частину:

4 11/17 + 8/17 = 4 + 11/17 + 8/17 = 4 19/17

Таким чином, маємо:

2 8/17 + (x - 8/17) = 7 2/17

x = 4 19/17

Отвечает Чупров Михаил.

Ответ:

x = 52/17

или же

x = 3 1/17

надеюсь понятно написал