1. У листопаді було 6 сонячних днів. Який відсоток усіх днів листопада становлять сонячні дні?

А)33%. Б) 33%. В)20 % . Г) 41 %

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздков Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6/30 *100 = 20%

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Складаємо пропорції, де х шуканий відсоток.

30дн.-100%

6-х%

Пошаговое объяснение:

Розв'язання: х=100*6/30=20%

В)20%