2) (7/5+5/8)•45 обчисліть розповідним законом​


Ответы на вопрос

Отвечает Ангел Голубой.

Для обчислення виразу (7/5 + 5/8) * 45 застосуємо таку послідовність дій:

Спочатку обчислимо дроби в дужках, тобто знайдемо спільний знаменник і складемо чисельники:

(7/5 + 5/8) = (56/40 + 25/40) = 81/40

Після цього залишається помножити результат на 45:

(7/5 + 5/8) * 45 = (81/40) * 45 = 91.125