825. Запишіть число 12 у вигляді дробу зі знамен- ником: 1) 1; 2) 5; 3) 23.


Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Рузиля.

Пошаговое объяснение:

1) 12 = 12/1

2) 12 = 24/2

3) 12 = 60/5

4) 12 = 276/23