Автомобиль тасжолмен 100 км/сағ жылдамдықпен 32 км жолдың 5/8бөлiгiн неше сағатта жүреді? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Кира.

V=100км/саг

S= 32*5/8

t=?саг

Шешуы: t=S/V

S=20km

t=20/100 =0,2 сағ

немесе 12 минут

Пошаговое объяснение: