Щоб засіяти 2 га землі, необхідно 360 кг пшениці. Скільки необхідно взяти пшениці. щоб засіяти

поле, площею 16,5 га? Помогите пожалуйста ☹️

Ответы на вопрос

Отвечает Раделицький Василь.

Відповідь:

Щоб засіяти 16,5 га землі, необхідно 2 970 кг пшениці.

Покрокове пояснення:

Щоб засіяти 2 га землі, необхідно 360 кг пшениці.

Щоб засіяти 16,5 га землі, необхідно Х кг пшениці.

Х / 16,5 = 360 / 2

Х = 16,5 × 360 / 2 = 2 970 кг пшениці.

Отвечает Перекосов Данил.

Відповідь:

5 940кг

Покрокове пояснення:

16,5 × 360 = 5 940кг