Розв’яжи рівняння. Обчисли суму x + y + z та округли її до десятків. x + 27 382 = 38 115; 29 192

– y = 3897; z ⋅ 37 = 46 065.

Ответы на вопрос

Отвечает Пындык Карина.

Ответ:

37270

Пошаговое объяснение:

x=38 115-27 382=10733

y=29 192-3897=25295

z=46 065:37=1245

x+y+z=37273 округляем, получается 37270

Надеюсь правильно)