Знайдіть середню арефматичне цих чисел 1,2;7,4;2,9;5,7 і 10 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Яровой Максим.

Пошаговое объяснение:

(1+2):2=3:2=1,5(якщо округлити, виходить 2)

(7+4):2=11:2=5,5(якщо округлити, виходить 6)

(2+9):2=11:2=5,5(округлити-6)

(5+7+10):3=22:3=7,3в періоді(округлити-7)