У трикутнику ABC AC = 6 см, AB = 3√2 см, кут в = 45°. Знайдіть кут С​


Ответы на вопрос

Отвечает Латыпова Алия.

Ответ:

30°

Пошаговое объяснение:

За теоремою синусів маємо:

AC/sinB = AB/sinC

sinC=AB*sinB/AC

sinC= 3√2*√2/2*6=3*2/12=6/12=1/2

sinC= 1/2

Нам відомо, що sin30° = 1/2, а значить кут С= 30°

Відповідь: кут С= 30°