Завдання 44 Скільки коштують 7 цілих і 5/19 кг бананів, якщо ціна 1 кг бананів становить 5 цілих

і 2/17 грн?__________________________________ Завдання 45 З одного порту в інший одночасно вийшли теплохід і катер. Швидкість теплохода дорівнює 37 цілих і 2/14 км/год, а швидкість катера - 29 цілих і 1/21 км/год. Якою буде відстань між ними через 1 цілy і 1/6 год після початку руху?__________________________________С ПОДРОБНЫМ ОБЪЯСНЕНИЕМ!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гольдман Ян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№44

7 5/19 * 5 2/17 = 138/19 * 87/17 = 2346/323 = 7 85/323 грн стільки коштують 7 5/19 кг бананів

№45

37 2/14 - 29 1/21 = 37 6/42 - 29 2/42 = 8 4/42 = 8 2/21 км/год різниця швидкістей теплохіда і катера

8 2/21 * 1 1/6 = 170/21 * 7/6 = 170/18 = 9 4/9 км такою буде відстань між ними через 1 1/6 год після початку руху