задані два числа x і y. якщо x збільшити на 90%, а y зменшити на 30%, то отримаємо відповідно числа

x1 та y1. Знайдіть відношення добутку x1y1 до добутку xy​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишакина Карина.

Ответ:

1,33

Пошаговое объяснение:

90% от числа x составляют

\displaystyle\frac{{90}}{{100}}x = 0{,}9x,

значит {x_1} = x + 0{,}9x = 1{,}9x.

30% от числа y составляют

\displaystyle\frac{{30}}{{100}}y = 0{,}3y,

значит {y_1} = y - 0{,}3y = 0{,}7y.

Тогда

\displaystyle\frac{{{x_1}{y_1}}}{{xy}} = \displaystyle\frac{{1{,}9x \cdot 0{,}7y}}{{xy}} = 1{,}9 \cdot 0{,}7 = 1{,}33.