45 яблук і 63 груші потрібно роз- класти в пакети так, щоб у всіх пакетах була однакова кількість

яблук і однакова кількість груш. Яке найменше число фруктів може бути в кожному пакеті? Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Белошевский Денис.
45 і 63 ділиться на 9
Розкладаємо фрукти в 9 пакетів і виходить, що в кожному пакеті буде 5 яблук і 7 груш
Отвечает Егорова Анастасия.

Ответ:

12 фруктов

Пошаговое объяснение:

1)45÷9=5-яблок в пакете

2)63÷9=7- груш в пакете

3)5+7=12-фруктов в пакете