Сума двох чисел рівна 17, а їх різниця рівна 5. Знайдіть добуток цих чисел.


Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Дима.

Ответ:

Позначимо ці числа, як х та у.

Складемо систему рівнянь:

\left \{ {{x+y=17} \atop {x-y=5}} \right.

Розв'яжемо методом підстановки:

х=17-у

17-у-у=5

-2у=-12

у=6

х=17-6=11

х×у=11×6=66

Відповідь: 66 добуток цих чисел.

Отвечает Антонов Егор.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение: