Допоможіть прошу! Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння У першому вагоні в 1 цілу 1/2 раза

більше вугілля, ніж у другому. Якщо з першого вагона взяти 2 цілих 9/10 т , а в другий додати 7 цілих 1/10 т , то вугілля у вагонах стане порівну. Скільки тонн вугілля в кожному вагоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коныратбаев Ерасыл.

Пошаговое объяснение:

1 вагон = 1. 1/2х т угля

2 вагон = х т угля

1. 1/2х - 2. 9/10 = х + 7. 1/10

1. 1/2х - х = 7. 1/10 + 2. 9/10

1/2х = 9. 10/10

1/2х = 10

х = 10 : 1/2

х = 10 * 2/1

х = 20/1

х = 20

1 вагон = (1. 1/2х) = 1. 1/2 * 20 = 3/2 * 20 = 60/2 = 30 т угля

2 вагон = (х) = 20 т угля