1.15Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії (в.), „Якщо b7 = -4,b8 = 16​


Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Ab.

Ответ:

знаменник геометричної прогресії  дорівнює q = (-4)

Пошаговое объяснение:

Знаменатель геометрической прогрессии равен

\displaystyle q= \frac{b_{n+1}}{b_n}

В нашем случае

\displaystyle q= \frac{b_{8}}{b_7}=\frac{16}{-4} =-4